Bakır Hurdası Alımı

Uludağ Hurdacılık olarak verdiğimiz hizmetlerin içerisinde metal hurdası alımı, hurda kablo alımı, hurda elektrikli eşya alımı, pvc hurdası alımı, motor ve makina hurdası alımı olmak üzere bir çok hurda çeşidinin alım satımını gerçekleştirmekteyiz. En iyi fiyat garantisi ile hurda alımı yapmaktayız.
Bakır kırmızı ve kahverengi görüntüsü olan bir metaldir. Özellikleri arasında yüksek elektrik ve ısı iletkenliği bulunmaktadır. Atmosferik ortamlarda dayanıklı bir metal türü olan bakırın mukavemeti oldukça düşüktür. Ayrıca döküm ve kaynak kabiliyeti de iyi değildir. Fakat soğuk bir şekilde şekillendirilebilir. Bunun sebebi kübik yüzey merkezli kristal bir yapısı olmasıdır.
Bakır genellikle hayatımızın her alanında karşılaştığımız bir elementtir. Günlük hayatta birçok kez direkt veya dolaylı olarak kullanılmaktadır. Fiziksel ve kimyasal özellikleri bakımından çok önemli bir element olan bakır, enerji sektöründe sıklıkla kullanılır. Bunun dışında elektrik, elektronik, sanayi, inşaat, ulaşım, endüstriyel donanım, kimya, kuyumculuk ve boya sektöründe de çık sık kullanılmaktadır.
Uludağ Hurdacılık olarak tüm bakır hurdalarınızın alımını en iyi fiyat garantisiyle yapmaktayız. Bize sormadan hiç bir hurdacıdan fiyat almayın ve hiç bir hurdacıya hurdalarınızı vermeyin. Hemen iletişim sayfamızdan veya hemen ara butonundan iletişime geçin.
HEMEN ARA
× Hurda Sat