Hakkımızda

Kurumsal

Uludağ Hurdacılık olarak verdiğimiz hizmetlerin içerisinde metal hurdası alımı, hurda kablo alımı, hurda elektrikli eşya alımı, pvc hurdası alımı, motor ve makina hurdası alımı olmak üzere bir çok hurda çeşidinin alım satımını gerçekleştirmekteyiz. En iyi fiyat garantisi ile hurda alımı yapmaktayız.
  • Demir Hurdası Alımı
  • Alüminyum Hurdası Alımı
  • Nikel Hurda Alımı
  • Krom Hurdası Alımı
  • Bakır Hurdası Alımı
  • Kurşun Hurdası Alımı
  • Sarı Hurda Alımı
  • Çinko Hurda Alımı
  • Kablo Hurdası Alımı

Bursa’daki ve çevre illerdeki hurdacılar arasında en iyi vizyona sahip hurda firması olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Amacımız daha iyi fiyat garantisi ile daha iyi bir çevre oluşturmaya çalışmaktır.

0
+
Yıllık Tecrübe
0
+
Ton Hurda Alımı
0
+
Mutlu Müşteri
0
+
İş Birliği

Geri dönüşümün bir ülkeye sağladığı hem çevre etkileri hem de milli kaynağın bilincinde olup kendimizi misyon edinerek firmalarımızı bilgilendiriyor, metal hurdaları ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Teknolojik gelişmeler, yenilenme, restorasyon çalışmaları, fabrika sonrası atıklar, inşaat sonrası arta kalan malzemeler gibi metal olan tüm atıkları geri dönüşüme yeniden kazandırmak için alıp fabrikalara gönderiyoruz. Çevre bilincimiz yılların tecrübesinden kaynaklanmaktadır.

Çevreci yaklaşımlar zaman geçtikçe fazla rağbet görmekte ve birçok sanayi kuruluşu firma üretim yöntemlerini gözden geçirmek zorunda kalmaktadır. Bir ürün üretilirken mutlaka geri dönüşüm özelliğinin bulunması gerekir. Geri dönüşebilen ürünler çevremizi ve dolayısıyla dünyamızı korumaktadırlar. Bu yüzden geri dönüşüm uygulamaları çok büyük öneme taşımaktadır. Hurda alımı ile başlayan süreç aslında dünyamızın ve insanlığı kurtuluş yoludur.

Geri dönüşüm şirketleri çok basit bir işleyiş ile çalışan şirketlerdir. Kullanım ömrü tükenmiş, yıpranmış, kazaya uğramış ürünler ya çöpe atılacak ya da geri dönüşüm ile tekrar kullanma imkanına kavuşacaktır. Bu açıdan bakıldığında atık olan ürünlerin hurda alımı ile yeniden kazanım amaçlı olarak geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi çok büyük bir önem taşır. İşte bu noktada Uludağ Hurdacılık size en yakın hurda alım firması olarak Demir Hurda, Bakır Hurda, Kablo Hurdası, Alüminyum Hurda, Çinko Hurda, Kurşun Hurda, Sarı Hurda gibi konularda hizmet vermektedir.

HEMEN ARA
× Hurda Sat